خانه / بخشنامه های کامیون / جزئیات 3 بخشنامه جدید خودرویی گمرک/ ارزش گمرکی اسکانیا و رنو

جزئیات 3 بخشنامه جدید خودرویی گمرک/ ارزش گمرکی اسکانیا و رنو

به گزارش خبرنگار مهر، گمرک ایران در بخشنامه ای خطاب به ناظرين، مديران كل و مديران گمركات اجرائي کشور ارزش كاميون كشنده SCANIA مدل G400 را اعلام کرد. در بخشنامه گمرک آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 520 مورخ 92.09.19 كميته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت يک برگ پرايس كاميون كشنده SCANIA مدل G400 سال 2013 ساخت سوئد ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري كاميون كشنده وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

همچنین در بخشنامه دیگری آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 520 مورخ 92.09.19 كميته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش دو مدل سواري RENAULT DUSTER سال 2014 ساخت روماني ارسال مي شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران در بخشنامه دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 520 مورخ 92.09.19 كميته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سه مدل سواري هاي HONDA ACCORD سال 2014 ساخت ژاپن ارسال مي شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

تصویر بخشنامه های جدید خودرویی گمرک

اسکانیا

رنو

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
.