خانه / درباره سایت

درباره سایت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بیننده عزیز
سایت آذر ترانزیت در تاریخ 92/4/11 با هدف به نمایش گذاشتن تصاویر کامیونهای ایرانی ، ترکیه ای ، عراقی و مخصوصأ کامیونهای در حال عبور از دیزل آباد تبریز با مدیریت علیرضا ابراهیمی افتتاح گردیده است.

هدف ما از تأسیس این سایت تقدیر و تشکر از زحمت کشان عزیز عرصه حمل و نقل کشورمان و پاس داشتن از زحمات رانندگان عزیز ایرانی است.

هدفمان بر ان است که شغلی که در ایران به آن اهمیتی داده نمیشود و از لحاظ اجتماعی دادرای ارزش چنانی تلقی نمیشود را بتوانیم به شغل باارزش و پر زحمت جامعه تعریف نماییم.

امیدواریم دوستان کامیونباز بیننده ، رانندگان و تلاشگران عرصه حمل و نقل از بازدید این سایت خشنود باشند.

برای تماس با مدیریت سایت از ایمیل زیر استفاده کنید:

علیرضا ابراهیمی:alirezavolvo@azartransit.ir

توجه***

نمایشگاهداران ، کامیونداران و همچنین دوستانی که می خواهند آگهی خرید و فروش کشنده ، کامیون ، کامیونت ، و تریلر خود را در بخش آگهی های خرید و فروش سایت درج کنند ، میتوانند آگهی خود را با مشخصات کامل و ذکر جزئیات در بخش دیدگاههای سایت مطرح کرده ند و یا بصورت ایمیل برای ما ارسال کرده در اسرع وقت آگهی شان بصورت رایگان در سایت ما قرار گیرد و همچنین آگهی های درج شده توسط شما عزیزان در قسمت اسلایدر اختصاصی این سایت هم قرار خواهد گرفت.

و همچنین دوستان علاقمند سایت میتوانند در سایت عضو شوند و مطالب خود را در سایت ما قرار دهند.برای این کار به بخش عضویت در سایت آذر ترانزیت که در بالای سایت و گوشه سمت راست قرار گرفته شده است مراجعه کنند.

      شکر حق گر شغل ما رانندگیست

                                                غیرت و زحمت اصول بندگیست

            گر نرفتیم ما شبی را خواب ناز

                                               رزق پاک خوردیم و هستیم سرفراز

با تشکر فراوان از بینندگان عزیز

مدیریت سایت آذر ترانزیت

 

 

یک نظر

  1. Avatar

    سلام راننده پایه یک هستم چهار سال سابقه ترانزیت و ده سال پایه یک دارم 09138777919 مایل به کار برای ترانزیت تماس بگیرید در خدمتم جهان بخش

جوابی بنویسید