خانه / بخشنامه های کامیون / ویژگی ولوو اف اچ نسل جدید

ویژگی ولوو اف اچ نسل جدید

مدیر واحد تحقیقات ومهندسی شرکت سایپا دیزل گفت:نسل جدید کامیون FH440 وFH480 با ترتیب محوری 64 و 42 و کاربری کشنده نسبت به مدلهای مشابه خود مزایای متعددی دارد که از آن جمله می توان به مصرف سوخت پائین تر ،حجم موتور بالاتر (8/12لیتری) ، قدرت موتور بالاتر ،وزن کمتر ،تزئینات و طراحی داخلی زیباتر اشاره کرد.

منصور منصوری در گفتگو با خبرنگار خبر خودروگفت:این کامیون ها هم اکنون در مرحله حمل CKD می باشند و از سه ماهه چهارم 86 تولید آنها آغاز می گردد .درحال حاضر برای تولید 100 دستگاه FH480/42 و 500 دستگاه FH440/64 برنامه ریزی شده است .

وی در ادامه خاطر نشان کرد :این کامیون ها از لحاظ آلایندگی قدرت قابلیت تا سطح یورو 5 را دارند و در حال حاضر با سطح آلایندگی یورو3 عرضه خواهند شد .

مدیر واحد تحقیقات و مهندسی شرکت سایپا دیزل در رابطه با همکاری دیگر شرکتها در این پروژه گفت:در حدود 35 درصد از قطعات این کامیون نظیر میل گاردن ،شیشه ،تایر و باتری به انضمام اتاق و نقاشی در داخل تولید می شود .ضمن اینکه با شرکت ولوو به صورت CKD همکاری صورت می گیرد . همچنین برخی از شرکتهای داخلی پس از اخذ مجوز از بخش VOLVO3Pتامین داخلی برخی قطعات تحت استاندارد ولوو را برعهده می گیرند .

منصوری در ارتباط با برنامه های آتی شرکت سایپا دیزل در زمینه تولید انبوه و صادرات این محصول چنین اشاره کرد: در این خصوص بستر سازی مناسبی از لحاظ مشخصات فنی مورد نیاز کشورهای خاورمیانه صورت پذیرفته است .درحال حاضر نیز این شرکت آماده ارائه محصولات مطابق خواسته های کلیه مشتریان داخلی و برون مرزی می باشد که نرخ بالای صادرات گواه به این مدعا است .

وی در پایان گفت: مشخصات فنی چهار نوع محصول با کاربری کمپرسی و کشنده جهت صادرات به کشورهای خاورمیانه ،نهایی شده است و تولید این محصولات با توجه به تیراژ در خواستی مشتری از اواخر سال جاری آغاز می گردد.

48055539525875452704[1]

درباره‌ی مدیر سایت

مدیر سایت
.

3 نظر

  1. امیر حسین صادقی

    https://divar.ir/v/کشنده-رنو-وارداتی/E_veuNT92/ به 160 تومان است فقط مال من نیست آگهی گمرگی است ۰۹۱۲۳۲۷۸۲۷۷ شماره است زنگ بزنید

  2. ماشالله سالار انشالله سفرش بی خطر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*